понеділок, 29 серпня 2016 р.

В Одесі розпочався “Вільний Майдан”

Патріотичні організації Одеси розпочали безстрокову акцію “Вільний Майдан”, мета якої - очищення чиновницьких кабінетів у міськраді від корупції та свавілля. До акції долучились Вільні Люди, Самооборона Майдану Одеси, Правий Сектор, Автомайдан, Рада Громадської Безпеки Одеська Січ. Серед вимог активістів:

1. Встановити меморіальні дошки в місцях проживання або навчання одеситам, які героїчно загинули в часи Майдану та війни на сході України.

2. Створити контактну групу при Одеській міській раді, яка матиме реальну можливість контролювати та впливати на посадовців та депутатів і захищатиме інтереси громади.

3. Звільнити Янчука Олеся Борисовича із посади заступника мера за корупційні схеми, які придушують розвиток малого та середнього бізнеса, що є важливим для економічного розвитку Одеси.

“Попередньо ми висували ультиматум Одеській міській раді для виконання цих вимог. Жодна із вимог виконана не була. При особистій зустрічі мер Одеси запевнив нашу ініціативну групу, що найближчим часом виконає всі три пункти, вказані у вимозі. Втім, нас не влаштовують обіцянки, ми вимагаємо дій”, - говорять активісти.

Вони також додають, що не мають наміру жити на «Вільному Майдані». Акція протесту триватиме до дня міста Одеси, після чого активісти залишають за собою право проводити акції прямої дії.