четвер, 1 вересня 2016 р.

Офіційна заява "Самооборони Майдану Одеси" щодо подій на Думській площі

Вчора ряд громадських організацій міста Одеси звернулись до місцевої влади з проханням забезпечити належні умови для проведення святкових заходів, приурочених Дню міста, на Думській площі. У зв’язку з цим, сьогодні вранці активісти Вільний Майдан навідались на Думську площу, аби згорнути власне наметове містечко. На Думській їх зустріли радикально налаштовані активісти «Антитруханівського Майдану». Під час спроби представників «Вільного Майдану» домовитись із «антитруханівцями» про добровільний демонтаж палаток на період святкувань, останніми було спровоковано конфлікт, що переріс у бійку. Неадекватною поведінкою «антитруханівців» було завдано фізичної шкоди двом активістам. Обурює і кидання «антитруханівціями» каміння, забризкування людей газом, використання вибухових пакетів та обливання бензином активістів, що могло призвести до серйозних жертв. 

На щастя, нашим активістам вдалось попередити масові бійки і не допустити кровопролиття. Після бійки комунальникам все ж вдалось демонтувати намети.

Самооборона Майдану Одеси повторно заявляє, що не відмовляється від раніше заявлених вимог до Одеської міської ради та закликає усіх небайдужих залучатись до нашого наметового містечка, яке буде повторно розгорнуте після проведення Дня міста, а саме 3 вересня 2016 року.