вівторок, 27 вересня 2016 р.

Волонтери "Вільних Людей" отримали контейнер гуманітарки з США

Волонтерська мережа Вільні Люди отримала контейнер з гуманітарною допомогою від Злученого Українсько-Американського Допомогового Комітету. 

У контейнері – медичне обладнання, зокрема електричні ліжка, ходунки, носилки, інвалідні візки, предмети меблів для медичних закладів, одяг, книги для хворих та багато іншого. Загальна вага допомоги складає 6 950 кг, а сумарна вартість – 89 957 доларів США.

Так, найближчим часом волонтери відвезуть допомогу в Ірпінський Реабілітаційний Госпіталь, Реабілітаційний Центр АТО “Фенікс”, Тернопільський Логістичний Центр, Товариство Червоного Хреста, інші установи, а також медикам АТО, а книги - студентам Українського Католицького Університету.

“Це вже не перший раз, коли Злучений Американсько-Український Допомоговий Комітет передає таку кількість необхідних в Україні речей. Медичні та інші установи, а також кожен, хто отримує гуманітарку – від дитини до бійця АТО – дійсно потребує цих речей”, - говорить Andriy Rudenko Андрій Руденко, волонтер “Вільних Людей” з Харкова.