пʼятниця, 14 жовтня 2016 р.

“Вільні Люди” ввійшли в робочу групу громадської ради МВС при ГУНП в Тернопільській області


У середу, 12 жовтня, відбулося перше засідання робочої групи з питань співпраці громадськості з силовими структурами області, які знаходяться в підпорядкування Міністерства внутрішніх справ України. 

Група створена в Головному управлінні нацполіції Тернопільської області. З боку силових структур до групи увійшли ГУНП в Тернопільській області, Управління захисту економіки, ДСНС, Сервісний центр МВС. Громадські об’єднання можуть подавати свої заявки на електронну адресу cgzternopil@gmail.com

На першому засіданні розглянули ряд організаційних питань. Громадські активісти та керівники силових відомств подали своє бачення подальшого функціонування робочої групи. 

«Нашим завданням, після переатестації поліції, є повернути громадянам віру в можливість зміни філософії діяльності правоохоронних органів. Громадські активісти готові завжди допомагати правоохоронцям, але без вашого бажання змін ми нічого не зможемо зробити. У Тернопільській області до сьогодні діє ряд злочинних схем. Це злочини в сфері екології, незаконна реалізація спирту, гральний бізнес та інше. Об’єднавши зусилля, ми зможемо їх зламати», - зазначив активіст Всеукраїнської мережі «Вільні Люди» Іван Ковалик.