понеділок, 3 жовтня 2016 р.

"Вільні люди" відвідали розвідників ЗСУ

Минулих вихідних волонтерська група Вільні Люди з Харкова відвідала розвідників, що дислокуються на Луганщині.

Військовим привезли теплу форму, біноклі та берці від Чиказької української громади, акумулятори, ліхтарики, батарейки, термобілизну, балаклави, гумове взуття, овочі та харчі від волонтерських груп "Нагодуй солдата" і "Обід для переможця". 

"Ядро розвідувальної роти ЗСУ – це вольові молоді люди з міцним стрижнем, вмотивовані і націлені на перемогу. Треновані, швидкі і веселі. Із словом, яке в них не розходиться з ділом. І речі вони називають своїми іменами. З окупантами, що найголовніше, не церемоняться. Їм варто допомагати – бо це наш авангард по всіх напрямках", - говорить волонтер Olga Riznychenko.

Крім того, волонтери відвідали військовиих на Республіці "Міст". Їм залишили харчі і солодощі. А вже в Авдіївці бійцям віддали військову форму, оптичні прилади, американські ноші для поранених з Чикаго, балаклави, миючі засоби, овочі, харчі. "Розвантажили бус у повному обсязі. Хлопці обіцяли поділитися із побратимами з ДУКу, до яких волонтерам зась. Бо в тому апендиксі під назвою «дупа» або «Русский мир» сильно активізувались кацапські снайпери. Маємо нові втрати – позавчора від ворожої кулі загинув наш боєць. 

Взагалі, це натуральний сюр . У кілометрі від Авдіївки війна повним ходом...", - говорить Ольга Різніченко.