середа, 5 жовтня 2016 р.

"Вільні Люди" презентуватимуть нову розробку на виставці "Зброя та Безпека"

За підтримки та безпосередньої участі активістів Вільні Люди розроблено прототип мобільного вогневого комплексу РСВК-М "Мисливець". 

Комплекс пройшов ряд випробувань, в т.ч. на передовій в зоні АТО. Безшумність (повний електропривід на 6 колес) та мобільність комплексу (за потужного вогневого спорядження- кулемет 12,7 мм) роблять його грізною зброєю, яку складно виявити та якій складно протидіяти. Уявіть собі: безшумно комплекс висувається до 1 км від наших позицій, завдяки низькому профілю його практично не видно на пересіченій місцевості, далі наноситься снайперський вогневий удар по позиціям ворога (за використання глушника це відбувається майже безшумно, при цьому кулями, що прошивають БТР!). Жодного ризику для оператора, який керує дистанційно з укриття. Мінімальні ризики для самого комплексу, бо кулі він не боїться (броня), завдяки низькому профілю та безшумності, виявити та поцілити його вельми важко. Надалі планується подальша модернізація комплексу, варіантивність озброєння (можливість встановлення ПТУРів), запуск в серійне виробництво. 

Ознайомитись з "Мисливцем" можна буде 11-14 жовтня на XIII МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2016" У Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна").

Знайти нас можна буде в павільйоні 3, вхід 3-Е навпроти експозиції ТОВ "Европа Арм Спорт" (магазин "Ібіс").