середа, 5 жовтня 2016 р.

Комітети Верховної Ради підтримали ініціативи "Вільних Людей"

Сьогодні - успішний день у роботі парламентарів Вільні Люди. Ще на крок наблизились до реалізації глобальної мети - очистити Україну від російського окупанта - і в економічній, і в інформаційній, і в релігійній сферах.

По-перше, комітет національної безпеки підтримав ініціативу Андрій Левус, народного депутата та засновника "Вільних Людей" щодо заслуховування Служба безпеки України у справі антидержавної діяльності Телеканал Интер, а також щодо необхідності застосування жорсткіших санкцій проти Кремля.

"Немає сенсу піднімати видатки на СБУ на наступний, 2017 рік, оскільки СБУ явно не допрацював у сфері інформаційної безпеки держави. Треба вимагати логічних пояснень", - зазаначив Андрій Левус.

По-друге, комітет з нацбезпеки дав доручення секретаріату провести засідання щодо введення санкцій проти російських олігархів в українській економіці, яке ініціював Левус. 

"На сьогодні готова постанова по санкційному списку, в якій Держдеп та Міністерство фінансів США звірить свій санкційний список та аналогічний в Україні. Попередньо, санкційний список США включає на 70% більше осіб, ніж український. У нашому відсутні і Бабаков, і "Альфа-банк" і дуже багато інших російських компаній. Наприклад, по Бабакову ще урядом Яценюка в 2014 році було прийнято рішення, було рішення РНБО, але він сьогодні має впливи на обленерго України. Ми даємо йому, як народному депутату Госдуми, що голосував за анексію Криму, українську енергетику!", - говорить Андрій Левус.

По-третє, комітет з питань культури та духовності підтримав у першому читанні законопроект Міжфракційне антиокупаційне об'єднання "Наступ" "Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором". 

"Будемо виносити його в зал", - коментує Sergey Vysotsky, народний депутат, член "Вільних Людей".